051. Grenen blokhut – Sandwood

on

Super handig om zo’n berging in je tuin te hebben voor de opslag van tuingereedschap. Deze kant-en-klare berging is afkomstig van onze leverancier Woodvision. Edwin van Sandwood heeft deze voor de klant in elkaar gezet. Met twee man heb je dit bouwpakket in één dag staan, ‘aldus Edwin’.

Wij leveren deze pakketten als zo goed als kant-en-klaar. Ze zijn te verkrijgen in verschillende kleuren en worden machinaal gespoten met milieu vriendelijke verf. In dit geval is er gekozen voor aan antraciet gekleurde buitenzijde met witte kozijnen. Het pakket bevat alle losse componenten en wordt geleverd met een duidelijke handleiding. U hoeft zelf alleen nog maar de keuze voor een goede fundering te maken en binnen ‘no time’ kunt u genieten van uw tuinhuis.

Komt u gerust bij ons langs op kantoor voor een gratis catalogus met alle mogelijke bouwpakketten. Buiten onze eigen ruime voorraad worden wij door Woodvision met nog eens 7.500 producten ondersteunt.

Wilt u ook ondersteuning bij het opbouwen van zo’n tuinhuis? Neem dan contact op met Sandwood.

www.Sandwood.nl